23 Ağustos Cuma
İddaa Tahmin / Banko Maçlar / Roma Viktoria Plzen Tahminleri 2 Ekim

Roma Viktoria Plzen Tahminleri 2 Ekim

2 Ekim Salı günü oynanacak olan Şampiyonlar ligi maçları arasındaki son maçımız olan Roma Viktoria Plzen maçını da yorumlayarak Salı günü oynanacak olan Şampiyonlar Ligi Maçları iddaa tahminlerimize son veriyor ve bir sonraki gün ( 3 Ekim  Çarşamba ) oynanacak olan Şampiyonlar ligi maçlarını analiz etmeye devam ediyoruz.

Şampiyonlar Ligi İddaa Tahminleri

2 Ekim 2018 Sali günü Şampiyonlar ligi Gurp G’de oynanacak olan Roma Viktoria Plzen maçının iddaa tahminlerine ve analizlerine geçmeden önce G grubunun ilk maçları nasıl sonuçlanmış ve bu hafta oynanacak olan maçlara ne oranlar verilmiş bakalım…

Şampiyonlar Ligi G grubu Puan Durumu

Roma Vİktoria Plzen tahmin

Roma Plzen Tahmin

Real Madrid‘e karşı alınan 3-0’lık net bir skorun şokunu üzerinden hızlı atan Roma bu hafta sonu oynanan Lazio derbisini 1-0 yenik duruma düşmesine rağmen 3-1 kazanmasını bildi. İtalya Seri A ligine iyi bir başlangıç yapmasalar da derbiden 3 puanı çıkarmasını bildiler. Daha yeni yeni toparlanma aşamasına geçen Roma sahasında ve seyircisi önünde Viktoria Plzen’i yener ve 3 puanı alır.

Viktori Plzen sahasında oynadığı grubun ilk maçı olan Csk Moskova maçını 2-0 öne geçmesine rağmen sonuca gidemedi ve yediği 2 golle maçtan 2-2 beraber ayrılıp tek puana razı oldu. Roma deplasmanın da hiç şans tanımıyorum.

Roma Viktoria Plzen maçı iddaa tahminim
Tahminci; Serdar İLGİN
Roma Handikap Yapar
Oran: 1,55

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp Canlı Destek