18 Kasım Pazartesi
İddaa Tahmin / Banko Maçlar / 01 Kasım Perşembe Basketbol Banko Maçlar

01 Kasım Perşembe Basketbol Banko Maçlar

Bugün 1 Kasım Perşembe ve bugün basketbola doyacağız.Euroleague dolu dizgin devam ediyor.Birbirinden güzel maçlar ve tahminlerlimi size aktaracağım.Umarım bol kazançlı bir ay ve bir gün olması dileğiyle.

CSKA Moscow-Olympiakos

Aralarında geçen son 10 maçda galibiyet sayılarının birbirine eşit olduğu gözükmekte.Deplasman ekibi sadece son maç 8 sayı fark ile kaybetmiş.Onun dışında kaybettiği maçlarda maksimum 6 sayı farkla mağlubiyet yaşamış durumda.Deplasman ekibinin maç sonu 9 sayı farkla yenileceğini düşünmüyorum.Cska 4-5 sayı farkla en fazla galip gelebilir.

Maç Kodu:850

Maç Saati : 1 Kasım Perşembe 20:00

Maç Tahmini:Deplasman ekibi kazanır barem altı kazanır-2

Baskonia-Darüsşafaka

Ev sahibi ekip evinde gayet güçlü dirençli maçlar çıkarıyor.Fakat deplasman ekibide 3 lük konusunda iyi olduğunu düşündüğümüzde ve son maçları incelediğimde maçın 160 baremin üzerinde kalacağını düşünüyorum.

Maç Kodu:852

Maç Saati:1 Kasım Perşembe 20:30

Maç Tahmini:159,5 Üstü

Fenerbahçe-Bayern

Ev sahibi ekip son maçını Efes ile oynadı ve yine bana kalırsa çok şanssız bir şekilde kaybetti.O maç içinde tahminim üsttü ve gerçekleşti.Fenerbahçe ve koç Obradoviç form olarak sonradan açılıyorlar.Ben bu maç artık şeytanın bacağını rahat bir şekilde kıracağını ve ilk yarı verilen baremin Fenerbahçe için hiç birşey olmadığını çok rahat geçeceğini düşünüyorum.

Maç Kodu:853

Maç Saati:1 Kasım Perşembe 20:45

Maç Tahmini:İlk Yarı Ev sahibi Ekip Kazanır

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp Canlı Destek