İddaa Tahmin / Banko Maçlar / 1-HAZİRAN BANKO MAÇLAR BANKO KUPONLAR

1-HAZİRAN BANKO MAÇLAR BANKO KUPONLAR

Bugünde en iyi istatistikler veriler analiz edilerek iddaa’da ki. Takımların son galibiyetlerine formlarına göre hazırladığımız,Banko Maçlar’dan sizlere tek kupon hazırladım. Kazandırmaya devam ediyoruz..

211 Mjallby – Jonkopings mücadelesin iki takımda form da son 5 maçını dikkate aldığımız da karşılıklı gol olacaktır. Favorim banko iddaa seçimimde KG VAR cazip geliyor.

212 Norrby – Dalkurd mücadelesin de iki takımda üst sıralara çıkma mücadelesinde ve iki takım da iddaa’lı bol gollü bir maç izleyeceğiz. Favorim 2.5 ÜST yanadır.

225 Falkenberg – Kalmar iki takımında son analizlerie baktığımda Kalmar iddaa’da favori olarak görünüyor. Galiyet sıralamasında birinci takım favori seçimim Banko maçlar da Kalmar’dır. MS – 2’dir.

227 Alcorcon – Tarragona derbisinde iki takım da son maçlarına form grafiğine göre iddaa da banko maç diyebileceğimiz taraf olarak ev sahibi takımı galibeyete yakın görüyorum. Favorim MS – 1 Alcorcon Takımı’dır.

İddaa severler banko maçlar dan sizlere hazırladığımız banko kuponları seçerek veya içine sizinde istediğiniz maçı ekleyerek oynayabilir.

Banko maçlar ve Banko Kuponlarla Kazandırmaya devam ediyoruz her gün.

1 Haziran Banko kuponu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir