İddaa Tahmin / Banko Maçlar / 1 TEMMUZ 2019 Pazartesi iddaa tahminleri

1 TEMMUZ 2019 Pazartesi iddaa tahminleri

Sevgili iddaa severler. 1 Temmuz 2019 iddaa tahminlerinde yer alan Banko maçlardan sizlere bir kupon hazırladık en ideal iddaa kuponudur. Oynamanızı tavsiye ederim. Tüm veriler istatistikler takımlarım form tablosuna göre kuponumuz da maçlara yer verdik. Umarim hep beraber günün popüler ve banko kuponlarıyla kazanırız. 1 Temmuz 2019 iddaa kuponumiz aşağıda sunulmuştur.

242 Sarpsborg – Stromsgodset son 3 karşılaşmasın da 2.5 üst bitmiştir. Bu iki takım iddaalı bir maç oynadıklarından iddaa da sürekli favori maçlardandır.

243 Djurgarden- Kalmar iki takımda arasında geçen son maçtan çok uzum zaman geçti. Banko maçlarda yer alsada şu an iki takımda 2.5 üst gol aralığını görür ama ben 4 gol bekliyorum imi takımdan umarım beni yanıltmazlar yeni oyunculariyla iki takımda.

244 Hacken – Hammarby mücadelesin de iki takımda gayet formda ve yıldız oyunculara sahipler. 1 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ oynayacakları maç yine bol gollü bir maç olacaktır.

259 Brezilya – Arjantin yılın Derbi maç”ı diyebiliriz. İki takım arasında sürtüşmeler olsa da bu maç’ta futbol severleri üzmeyeceklerdir. Bizlere keyifli bir maç izleteceklerdir. İki takımda Gol bulacaktır, 11 Temmuz 2019 Pazartesi oynacakları maç’ta 4 artı gol bekliyorum ayrıca değerlendirmek isteyen 4 artı Gol yazabilir kuponuna.

1 TEMMUZ 2019 PAZARTESİ İddaa tahminleriyle yine kazandırmaya devam ediyoruz. Banko maçlar ve Banko kuponlarla sizde kazanın. Her gün sizlerle kazanmaktan mutluyuz..

1 Temmuz 2019 iddaa tahminleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir