Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

10 Haziran İddaa Tahminleri

Kazandırmaya her gün devam ediyoruz. İddaa tahminleri arasından seçtiğimiz banko maçlar banko kuponlar ve popüler kuponlarla kazancımız gün geçtikçe artıyor. Siz de oynayın kazanın.

244 Bulgaristan – Kosova mücadelesinde Avrupa oyunlarına göre Kosova’nın daha üst düzeyde oyunları olduğuna inaniyorum. Hem teknik hemde kadro olarak ön plandalar. Favorim iki tarafta gol bulacaktır. Kosova galibiyete daha yakın taraf da bunuda belirtmek isterim. KG VAR fovorimdir.

245 ÇekCumh. – Karadağ karşılaşmasında,Grup aşamasında oynanan 3 maç kaybetti. Karadağ ve Çek Cumh, Bulgaristan’ı 2-1 Mağlup etti. 2’lik mücadelesi veren Çek Cumh. hata yapmaz. Favorim MS-1’dir.

246 Dnimarka – Gürcistan karşılaşmasında iddaa da banko maç olarak görünen Gürcistan, Danimarka karşısında direnç gösterebileceğini sanmıyorum. Danimarka genç dinamik form yüksek adaptosyonla yine galibiyeti alacaktır. Kazan taraf olacaktır. Favorim MS-1

248 Kuzey Makedonya – Avusturya mücadelesin iki takımda açık rotasyonlu oynayacağı için iddaa da banko ideal seçimim KG VAR olacaktır.

Hergün kazandırmaya devam ediyoruz. Banko kuponlar banko maçlar ve popüler kuponlarla sizde kazanın.

10 Haziran Banko Maçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir