4 Ocak Pazartesi
İddaa Tahmin / Banko Maçlar / 11-12-13 Eylül İddaa Tahminleri Banko Maçlar
rakipbahis

11-12-13 Eylül İddaa Tahminleri Banko Maçlar

11-12-13-14 Eylül Banko maçlardan oluşan banko iddaa tahminleri ve hazır iddaa kuponları. Fanatk idda eki yazalarının hazırladıkları 11-12-13-14 Eylül tarihlerine ait hazır iddaa kuponlarını sizler için paylaştık.
Can Tongo, Cenk Durna, Süleyman Akay, Burak Sarıaslan ve Deniz Dural‘ın hazırladıkları banko maçlardan oluşan banko hazir iddaa kuponları arasından aklınıza yatan kuponları değerlendirebilrsiniz.

Maç sonucu, Çifte şans maç sonucu, Kg var yok, handikaplı galibiyetler, 2,5 Alt-Üst, Ve toplam gol sayısı gibi iddaa seçeneklerinden oluşan farklı farklı kuponlar arasından günün en banko maçlarını kuponlarını bulabilir ve hazırlayacağınız kuponların kazanma şansını arttırabilirsiniz.

İlk olarak Can Tongo‘nun hazırlamış olduğu 5 kuponu yayınlıyoruz. 2 adet sistem kuponu ve 3 adet ideal kupon başlığı ile paylaştığı kuponlarlar…

11-12-13-14 Eylül Fanatik iddaa Can Tongo İddaa TAHMİNLERİ

Can tongo tahminleri

Fanatik iddaa eki tahmincilerinden Cen Durna 11-12-13-14 Eylül tarihleri arasında iddaa bültenin de yer alan maçlar arasından hazırladığı 2 kuponu sizler ile paylaşıyoruz.

fanatik iddaa cenk durmaz

11-12-13-14 Eylül Fanatik iddaa eki yazalarından Süleyman Akay Banko maçlardan oluşan banko iki kupon yayınladı. Neredeyse tamamı maç sonucu iddaa tahminlerinden oluşan bu kuponları inceleyip değerlendirmenizi öneriyoruz…

Fanatik iddaa süleyman akay


Buraj Sarıaslan 11-12-13-14 Eylül tarihlerine ait 2 adet kupon hazırladı. Biri 4,75 oranlı diğeri ise 3,95 oranlı bu iki kuponu incelemeli de değerendirmelisiniz..

BURAK SARIASLAN İDDAA

Ve son olarak Faatik iddaa eki yazarlarından Deniz Durul‘un hazırlamış olduğu 2 banko kuponu yayınlıyoruz. Banko maçlardan oluşan fanatik iddaa eki yazalarının kuponlarını inceleyerek bu hafta içini kazançlı kapatabilirsiniz. Umarım seçtiğiniz kuponlar kazanır ve kazandırır.

Deniz Durul iddaa

11 Eylül Salı 12 Eylül Çarşamba 13 Eylül Perşembe ve 14 Eylül Cuma günleri iddaa bülteninde yer alan maçlardan oluşan hazır iddaa kuponlarımızı inceleyerek bu haftayı kazançı kapatabilirsiniz. Günün en banko maçlarını ve banko kuponlarını sizler için yayınladık. Umarım kazanır ve kazandırırız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir