Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

13 Haziran Perşembe İddaa tahminleri

İddaa severlere dün kü kuponumuzla da kazandırdık. Kazandirmaya devam ediyoruz. 13 Haziran 2019 Perşembe iddaa tahminleri banko maçlar arasından seçip oluşturduğumuz sizler için banko kuponumuzla bugünde kazanmaya devam edeceğiz.

337 Vasco da Gama – Ceara mücadelesinde, Vasco da Gama bu sezon kümede kalabilmek gerçek amacı, Ceara Avia galbiyeti ile moralli bol gollü geçecektir mücadele KG VAR favorimdir.

338 Atletico Mg – Sao Paulo iki takım daha önceki karşılaşmalarıda 2.5 Alt olarak sonuçlanmıştır. Atletico Mg son 3galiyetine bakarsak ve ev sahibi olarak hemde dinamik genç kadrosu ile galibiyete yakın taraf favorim ev sahibidir.

339 Chapecoense- Fluminense mücadelesin iki takımın da bu maçı galibiyete taşıma isteği var. Karşılık gollerle düello da 2.5 Üst aşılır.

340 Goias Atletico Pr mücadelesin ev sahibi daha avantajlı formda olan takımı ile hemde ev sahibi olarak galibeti alacaktır. Son karşılaşmalarına göre Hms-1 vermek iedal geliyor.

İddaa severler 13 Haziran 2019 Perşembe  iddaa tahminleri ile banko maçlar banko kuponlarla kazandırmaya devam ediyoruz.

13 Haziran İddaa tahminleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir