Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları Lig Lig İddaa

14 Ekim İddaa Tahminleri ( Yılmaz Metin )

14 Ekim Pazar günü için kısır iddaa bülteni arasından 4 maça banko tahminlerde bulunmaya çalıştım. Çifte Şans, Maç sonucu ve karışılıklı gol var yok iddaa seçeneklerinden oluşan bu dört maçlık kuponumun toplam oranı ise 8,64.  Günün en banko maçları adı altında yayına vereceğim bu kuponumu incelemenizi ve değerlendirmenizi öneriyorum.

Bugün oynanacak olan Rusya Türkiye maçı için sitemizdeki diğer yazar arkadaşların yorumlarını inceleyerek analizler yapabilirsiniz. Uluslar ligin’de Rusya ile Türkiye arasında oynanacak olan maçın yorumlarını ve tahminlerini okumadan bu maça iddaa oynamayın.

14 Ekim İddaa Tahminleri

( Yılmaz Metin )

Tenerife – Lugo 444
Karşılıklı Gol – Var
Oran: 1.60
Asker – Alta 449
Çifte Şans – X-2
Oran: 1.77
Polonya – İtalya 569
Karşılıklı Gol – Yok
Oran: 1.65
Internacional – Sao Paulo 571
Maç Sonucu – 1
Oran: 1.85
Toplam Oran : 8,64

Pazar günü için hazırlanmış diğer hazır iddaa kuponlarımızı incelemek isterseniz yapmanız gereken sadece HAZIR KUPONLAR kategorimizi ziyaret etmek. Bu kategorimiz de yayınlanan banko maçlardan oluşan banko kuponları inceleyerek gün için hazırlayacağınız kuponlarının kazanma ihtimali her zamankinden daha fazla olacaktır. Bunu çok iyi bilmenizi istiyoruz. Hazır kuponlarımızı inceleyerek akına yatan maçlardan oluşturacağınız bir kuponun kazanma olasılığı daha önce hazırlamış olduğunuz iddaa kuponlarınızın kazanma olasılığınıdan daha fazla olasılığa sahip olacağına emin olun.

Örnek verecek olursak 4 maç yayınlanan bir yazarın 4 maçtan da yatma olasılığı zayıftır. Belki 4 maçı da gelebilir ama kuponu yatsa bile en fazla 2 maçtan yatar. Yani bu demek oluyor ki hazırlamış olduğu kupondan en az 2 maç gelecektir. Çok büyük aksilikler olmadığı taktir de bu 4 dört maçtan 2’si kesin gelir. İşte burada devreye kupon arayan ziyaretçinin şansına ve birazda bilgisine gerek duyuluyor. Yazarların hazırladığı kuponlar arasından gelebilecek maçları seçmek gerekiyor. BU şekilde hazırlanan kuponların kazanma olasılığı her zamankinden daha fazla oluyor.Bu denenmiş ve başarı oranının yüksek olduğu ispatlanmış bir iddaa kuponu hazırlama şeklidir. Bunu sizlere şiddetle öneriyoruz. İddaabul.net ailesi olarak bunu denemenizi ve takip etmenizi istiyoruz. umarız kazanır ve kazandırırız. Bol bol şanslar dileriz.

“14 Ekim İddaa Tahminleri ( Yılmaz Metin )” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir