4 Ocak Pazartesi
İddaa Tahmin / Banko Maçlar / 18 Haziran İddaa tahminleri
rakipbahis

18 Haziran İddaa tahminleri

18 Haziran 2019 Salı iddaa tahminlerinde yer alan Banko maçlarla sizlere bir kupon hazırladık. Her gün kazandırmaya devam ediyoruz. İddaa da verilen banko maçlar’la, sizlere banko kuponlarla kazandırmaya bugün de devam ediyoruz. 18 Haziran 2019 Salı iddaa tahminlerinde verilen maçlardan oluşan banko maçlar’ımızdan hazırlanan kuponumuz la sizde kazanın.

 

406 Romanya (21) – Hırvatistan (U21) iki takımında genç dinamik oyuncuları sahada müthiş bir futbol sergileyecekler grafikleri gayet iyi ama Hırvatistan galibiyete bir adım önde başlayacaktır ve galibiyeti alacaktır. 18 Haziran 2019 Salı Maçlarımızla yine kazandıracağız.

406 İtalya ( K ) – Brezilya ( K ) Kadınlar mücadelesinde iddaa tahminlerinde yer aldığı için güzel oranlar verilmiş. İki takımda KG olacaktır. KG VAR seçimimdir.

408 İngiltere (U21) – Franda (U21) mücadelesin de iki takımda açım bir futbol üzerine oynuyor. Galibiyete ikisininde ihtiyacı var. KG VAR ideal görüyor iddaa tahminlerinde verdilği gibi.

411 Columbus – Atalanta mücadelesin de ev sahibi takımın galibiyete çok ihtiyacı var ama Atalanta takımı karşısında prk şansları olduğunu düşünmüyorum. Galibiyeti yine Atalanta takımı alır.

18 Haziran 2019 Salı Banko maçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir