9 Mayıs Cumartesi
İddaa Tahmin / Banko Maçlar / 2 Ekim Aek Atina- Benfica Maçı Tahmin

2 Ekim Aek Atina- Benfica Maçı Tahmin

2 Ekim 2018 Salı günü Şampiyonlar liginde oynanacak olan Aek – Benfica maçı iddaa tahminleri ve iddaa yorumları. Şampiyonlar Ligi Grup  E‘de karşılaşacak olan iki takım da ilk maçlarını kaybetti. Benfica sahasında Bayern‘e  2-0 kaybederken AEK Atina‘da Hollanda temsilcisi Ajax‘a deplasman da 3-0 kaybetmişti.

Şampiyonlar Ligi İddaa Tahminleri

Aek ATİNA Benfica maçını canlı olarak izlemek isterseniz maçın canlı yayın linki maç saatinden 30 dakika önce bu sayfadan paylaşılacaktır.

Aek ve Benfica grupta oynadıkları ilk karşılaşmalar da gol atamamış ve her iki takım da rakiplerine karşı etkisiz futbol oynamışlardı. Benfica‘yı  Şampiyonlar ligi elemelerin de Fenerbahçe‘yi saf dışı bırakmasından  kaynaklı daha iyi tanıyoruz. Çok iyi takım değiller. AEK‘da çok da iyi futbol oynanan bir takım değil. Şampiyonlar ligine göre iki vasat takımın maç sonucu iddaa tahminini kestirmek biraz zor  olacak. Bu yüzden kaynaklı Aek ATİNABenfica maçını gol üzerine analiz ettim.

Benfica Aek ATİNA Maçı

Benfica Aek  tahmin

Üçüncülük  için mücadele edeceklerini düşündüğüm bu iki takımın karşılaşmasın da beraberlik zor gibi gözüküyor. İki takım da gruptan 3’üncü olarak ayrılıp yoluna Avrupa Liginde devam etmek isteyecektir. Diğer takımlardan puan almak her iki takım için de zor gözüküyor.  Bu yüzden kendi aralarında oynayacakları 2 karşılaşmanın grup üçüncüsünü belirleme olasılığı çok yüksek. Her iki takımın da açık futbol oynayacağını göz önüne alarak bu karşılaşma da Karşılıklı gol iddaa seçeneğinin bu maça oynanabilecek en mantıklı iddaa seçeneği olduğunu söyleyebilirim…

Tahminci : Serdar İLGİN
AEK Atina – Benfica Maçı Tahmini
Karşılıklı Gol Var 
Oran : 1,60

Benfica Aek tahmin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir