Kategoriler
Banko Maçlar

2 Ekim Banko İddaa Kuponları Tahminleri

2 Ekim Şampiyonlar ligi maçlarına özel hazırlanmış banko maçlardan oluşan banko kuponlarımızı görmeden bahis kuponlarınızı hazırlamayın. Salı ve Çarşamba günü Şampiyonlar liginde oynanacak olan 16 maçın tamamına yorumda ve tahmin de bulunduk. Tüm maçların analizlerini yaparak sizlerle paylaştık.

2 Ekim Banko Tahminler

Maç sonucu, Alt üst, Kg var yok, Handikaplı maç tahminleri, Çifte şans maç sonucu tahminleri, toplam gol sayısı tahminleri, ilk yarı  ikinci maç sonucu tahminleri ve benzeri iddaa seçeneklerinden oluşan onlarca hazır kupon bulabilirsiniz. İddaa yazarlarımızın hazırladıkları banko maçlardan oluşan Şampiyonlar ligine özel kuponlarımızı takip ederek siz de Şampiyonlar ligi haftasını bizimle beraber kazançlı kapatın.

2 Ekim Salı Maçları

Salı ve Çarşamba günleri oynanacak olan maçlar arasında temsilcimiz Galatasaray, Porto deplasmanına gidiyor. Porto Galatasaray Maçına tahminde bulunmadan önce yazarlarımızın bu karşılaşma hakkındaki düşüncelerini incelemenizi ve değerlendirmenizi öneriyoruz.

2 Ekim İddaa Tahminleri

Uzman ekibimiz ile birlikte bu günden ( 30 Eylül Pazar  ) itibaren Şampiyonlar ligi maçlarını tek tek dikkatlice analiz etmeye başladık bile. Sakat cezalı bilgilerini, Takımların son hafta liglerin de yaptığı maçları, atılan golleri moral motivasyonlarını daha bir çok detaylarını kontrol ederek hazırladığımız yorumları ve tahminleri mutlaka incelemelisiniz…

Şampiyonlar Ligi

Siz iddia severler için Şampiyonlar ligi ve Uefa Avrupa Ligi Maçlarına çok ama çok özel hazırlanıyoruz. Yazarlar arasında irtibat kurulması için bir whatsapp grubu kurulmasını istedim. Şuan, yarın VE Salı devam etmek üzere bu grup üzerinden bilgi alışveri

şi yapılmasını istedim. Yazarlarımızdan özellikle bu hafta için çok sıkı çalışmalarını ve mutlaka başarılı tahminler yapmalarını istedim. Umarım SalıÇarşamba ve Perşembe günleri oynanacak olan maçlara yayınladığımız tahminlerimiz de  en az %80 başarılı oluruz.

İddaabul.com olarak bizler elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalıyoruz. Umarız kazanır ve kazandırırız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir