Kategoriler
İddaa Tahminleri

2 ekim Şampiyonlar ligi maçları

2 Ekim Salı günü Şampiyonlar ligi maçları iddaa tahminleri ve iddaa yorumları. 2 Ekim 2018 Salı günü Şampiyonlar liginde oynanacak olan tüm maçlara iddaa tahminlerin de ve iddaa yorumlarını sitemizden takip edebilirsiniz. Yazarlarımızın Alt-Üst , Maç Sonucu, Çifte Şans Maç sonucu, handikaplı galibiyetler, ilk yarı ikinci yarı, Tgs iddaa seçeneği, Kg var yok ve sistem kuponları için yüksek oranlı iddaa seçeneklerinden oluşan hazır iddaa kuponlarımızı inceleyerek siz de Şampiyonlar ligini kazançlı geçirebilirsiniz…

Şampiyonlar ligi maçlarına iddaa tahminlerin de bulunmadan önce mutlaka siz iddia severler için hazırladığımız banko maçlardan oluşan hazır banko kuponlarımızı zaman ayırarak inceleyin ve mutlaka aralarından maçlar seçerek bir kupon oluşturun. Yazarlarımızın kuponlarına aynı şekilde oynamak zorunda değilsiniz. Arasından maçlar seçerek oluşturacağınız kuponların kazanma olasılığı her zamankinden daha fazla olacaktır.

2 Ekim Şampiyonlar Ligi İddaa Tahminleri

2 ekim banko maçlar

Şampiyonlar ligin de 2 ekim salı günü oynanacak  ( Şampiyonlar ligin’de bugün ) maçların tamamına tahminlerimiz olacak. Sitemizden bu maçlar için yazarlarımızın nasıl iddaa seçenekleri önerdiğini YAZARLAR kategorimizi ziyaret ederek inceleyebilirisiniz..

Hoffenheim – Manchester City
Juventus – Young Boys
Aek – Benfica
B.Münih – Ajax
Cska Moskova – Real Madrid
Lyon – Shakhtar Donets
Manchester Utd – Valencia
Roma – Viktoria Plzen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir