Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

20 Haziran 2019 iddaa tahminleri

İddaa severlere her gün kazandırmaya devam ediyoruz. Bugünde kazandırdık. 20 Haziran 2019 Perşembe iddaa tahminlerinde yer alan maçlardan sizlere banko maçlar arasından seçerek bir banko kupon hazırladık. Banko maçlarla yine kazanmaya devam edeceğiz.

452 Arjantin – Paraguay mücadelesinde Arjantin’in 20 Haziran 2019 bugün kü maçında Arjantin hem ev sahibi olarak hemde genç dinamik oyunculari ile ilk yarı ve maç sonucu 1\1 olarak önde tamamlayacaktır.

454 Portlan – Los Angeles iki takım bugüm karşılacak son 4 maç grafik verilerine form tablosuna bakıldığında Portland bu galibiyete oldukça ihtiyacı olduğu gibi ev sahibi taraftar baskısıyla maçı galibiyetle sonlandıracaktır. İlk yarı sıfır ikinci yarı bir olur.

456 Kamerun (K) – Yeni Zellanda (K) geçmiş karşılaşmalarına ve iki takımım form grafiklerine göre iki takımda açık futbol oynuyor. KG VAR ideal görünüyor ve KG VAR olacaktır,karşılıklı gol bulacaklardır.

457 Hollanda (K) – Kanada (K) iki takım mücadelesinde her geçen gün formlarını arttırıyorlar, son karşılaşmalarına form grafiklerine ve dinamik açık futbol oynadıklarından iki takımda gol bulacaktır. KG VAR ideal görünüyor.

Her gün kazandırmaya devam ediyoruz. 20 Haziran 2019 perşembe. Banko maçlarla sizlere kazandıramaya devam ediyoruz. Banko kuponumuzla sizde kazanın.

 

20 Haziran 2019 Perşembe iddaa tahminleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir