Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

21 Ağustos Şampiyonlar Ligi Maçları

21 Ağustos Salı günü Şampiyonlar liginde 3 maç var. Bu 3 maça iddaa tahminlerinde bulunarak Toplam 5,9 oranlı bir kupon hazırladım. Banko kupon olarak değerlendirmenizi öneriyorum. Banko maçlardan oluşan diğer Şampiyonlar ligine özel kuponlarımızı iddaa tahminleri kategorimizde inceleyebilirsiniz… Fotomaş iddaa, Fanatik iddaa ve Amk Spor İddaa ekleri yazarlarının 21 Ağustos 2018 Salı günü oynanacak olan Şampiyonlar ligi maçlarına özel hazırladıkları kuponları inceleyebilir ve kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

21 Ağustos Şampiyonlar Ligi Maçları İddaa Tahminleri ve Banko iddaa seçeneklerinden oluşan hazır kupon….

483 İddaa kodulu Bate Borisov – Psv Eindhoven maçında 2,5 gol barajının aşılmayacağını düşünerekten bu karşılaşmada karşılıklı gol yok iddaa seçeneğini tercih ettim. Kısır geçmesini beklediğim bir mücadele. Az gol pozisyonunun olacağı bir maç olarak analiz ettim. Umarım yanılmam…

484 idaa koduyla bülten yerini alan Benfica – Paok karşılaşmasın da ise Benfica’nın turu ilk maçtan garantilemek isteyeceğini tahmin ediyorum. Sahasında etkili futbol oynanan Benfica,  Yunan ekibini farklı yenerek turu riske etmeyecektir. Benfica handikaplı yener iddaa seçeneği bu maça oynanabilecek en mantıklı iddaa seçeneği olacaktır.

485 iddaa koduyla bültende yerini alan bir başka Şampiyonlar ligi maçı Kizilyildiz – Salzburg maçında ise iddaa’nın aksine bol gol bekliyorum. İddaa.com 2,5 alt oranını favori oran olarak göstermiş olsada ben bu mücadelenin bol gollü geçeceği yönünde analizler yaptım. Daha ilk yarından üst olacağını belli edecek bir maç olarak kuponum da 2,5 gol üstü iddaa seçeneğini tercih ettim.

Umarım kazanır ve kazandırıırm.

21 Ağustos İddaa Tahminleri

iddaa kodu : 483 – Bate Borisov – Psv Eindhoven
Tahmin : Kg Yok Oran : 1,65

iddaa Kodu : 484 – Benfica – Paok (+1)
Tahmin : Maç Sonucu (H) – 1 Oran: 1.80

iddaa kodu : 485-  Kizilyildiz – Salzburg
Tahmin :  2,5 Gol – Üst -Oran: 1.85

Toplam Oran : 5,46

21 Ağustos Salı Şampiyonlar ligi maçları dışında Bültende yer alan İngiltere alt ligleri maçları için iddaa tahminlerimiz ve hazır iddaa kuponlarımız iddaa tahminleri kategorimiz de … Bu banko maçlardan oluşan banko hazır iddaa kuponlarını incelemeden iddaa kuponlarınızı hazırlamayın…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir