İddaa Tahmin / Banko Maçlar / 21 Haziran 2019 iddaa Tahminleri

21 Haziran 2019 iddaa Tahminleri

Bugünde iddaa severlerse kazandırmaya devam ediyoruz. 21 Haziran 2019 İddaa tahminlerinde verilen maçlardan sizlere bir kupon hazırladık. Banko maçlar olarak belirlediğimiz maçlar, sizlere banko kupon olarak sunulmuştur.

153 Energetik Bgu – Torpedo Minsk mücadelesinde ev sahibi takım sakatlıklarla dolu iken Torpedo Minsk bu fırsatı kaçırmayıp tam kadro sahaya çıkıyor. Galibiyeti kesin 3 puanla alacaktır.

154 İngiltere (U21) – Romanya (U21) iki takımda gayet form da ama İngiltere hem tecrübe hemde form grafiğine göre şu an galibiyete daha yakın ayrıca ev sahibi olarakta bir sıfır önde başalayacaktır. Taraftarında baskısı büyük olacaktır.

156 Fransa (U21) – Hırvatistan (U21) mücadelesinde Hırvatistan son deplasman maçı iyi geçmesede bu maça konsantre olacaktır. Fransa karşısında pek şansı bulunmasa da sonuna kadar savaşacaktır. Galibiyete yakın olan favorim Fransa (U21) 3 puanı alacaktır.

111 Mısır – Zimbabve bu iki takım daha önce hiç karşılaşmamış. İstatistikler ve verilere göre Mısır daha tecrübeli ve ev sahibi olarak, taraftar baskısı ile galibiyeti alarak 3 puanı hanesine yazdırır.

21 Haziran 2019 Cuma iddaa tahminleri arasından seçilen banko maçlar ve banko kuponlarla sizlere kazandırmaya devam ediyoruz. Kaldığımız yerden durmadan her gün sizlere yeniden kazandırmanın çoşkusunu yaşıyoruz.

 

21 Haziran iddaa tahminleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× WhatsApp Canlı Destek