Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

22 Ağustos Young Boys -Dinamo Zagreb iddaa Tahminleri

Avrupada ilk kez karşı karşıya gelecek olan Young Boys ile Dinamo Zagreb maçına iddaa seçeneklerinde bulunmadan önce siz iddia severler için Serdar İLGİN’in hazırlamış olduğu ve ve yorumladığı bu karşılaşmanın iddaa seçeneğini değerlendirmenizi öneriyoruz.

Young Boys -Dinamo Zagreb maçı iddaa tahmini ve iddaa yorumu

Avrupa Arenasın da ilk karşı karşıya gelecek iki rakibin mücadelesin de maç sonucunu kestirmek çok zor gözüküyor. Zaten ben pek maç sonucu iddaai tercih eden biri değilim. Hele hele böyle maçlar da hiç de kolay olmuyor. Bir tarafta evinde 4 maçta 11 gol atıp maçlarını kazanan Boys, diğer tarafta sahasında oynadığı 4 maçtan 3 galibiyet alan ZAGREP.

Tahmini zor bir mücadele olsada gol yollarında her iki takımın da başarılı olacağını düşünüyorum. Her iki takımın da maçta gol yada goller bulacağı yönünde analizler yaptım. BU yüzden sebep bu karşılaşmaya en mantıklı iddaa olarak Kg var iddaa seçeneğini öneriyorum….

Young Boys -Dinamo Zagreb Tahminleri;

Tahmin ; Kg Var

Ligine seri galibiyetlerle başlayan Young Boys ilk dört maçında 11 gol attı iki gol yedi. Dinamo Zagreb ise iç sahada oynadığı dört maçından üç galibiyet bit beraberlik aldı.

Avrupa’da ilk kez karşılaşacak olan iki ekibin mücadelesinde üst tercih edilebilir.

TAHMİN: 2,5 ÜST

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir