Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları Lig Lig İddaa

23-24-25 Kasım Banko İddaa Tahminleri

Geçtiğimiz hafta içi ve Hafta sonu oynanan Uluslar ligi maçları sebebiyle oynamayan lig maçları bu hafta oynanıyor. İddaa severler için sıkıcı geçen bir haftadan sonra harika bir hafta sonu bizleri bekliyor. Hafta sonunu kazançlı kapatmak istiyorsanız mutlaka bu hafta sonu için iddaabul2.com‘i takipte kalın.

İddaa yazarlarımızın hazırlayacakları banko maçlardan oluşan banko kuponları inceleyerek bu hafta sizde bizimle beraber kazanabilirsiniz. Kazandıran güncel iddaa tahminlerimizi bu hafta sakın ama sakın kaçırmayın deriz.

23 Kasım Cuma 24 Kasım Cumartesi ve 25 Kasım Pazar günü için yayınlanacak olan İddaa bültenindeki maçlardan oluşan bir çok hazır kuponlarımızı inceleyerek mutlaka değerlendirmelisiniz. Uzman iddaa yazarlarımızın maç analizlerini takip ederek oluşturacağınız banko kuponlarınızın her zamankinden daha yüksek kazanma olasılığına sahip olacağını unutmayanız.

Uzman oldukları liglere özel maç sonucu, alt üst, kg var yok, çifte şans maç sonucu, ilk yarı ikinci yarı maç sonucu gibi bahis seçeneklerinden oluşan hazır kuponları bu akşamdan itibaren yayına vermeye başlayacağız. İddaa bülteni yayınlanır yayınlanmaz iddaa oranları belli olur olmaz yazarlarımızın hazırladıkları kuponları yayınlamaya başlar. Sizde bu hafta sonunu bizimle beraber kazançlı kapatmak istiyorsanız mutlaka güncel tahminlerimizi takip edin.

İddaabul.net bol şanslar bol kazançlar diler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir