Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

26 Haziran 2019 iddaa tahminleri

Sevgili iddaa severler. Her gün kazandırmaya devam ediyoruz. 26 Haziran 2019 iddaa tahminlerinde verilen maçlardan en banko maçları sizler için seçereke kuponumuz da yer verdik. 26 Haziran 2019 iddaa da banko maçlar’dan oluşan bir kupon hazırladık sizlere. Her gün kazandırıyoruz sizlere banko maçlarla kuponumuzla siz de kazanabilirsiniz. Banko maçlar ve banko kuponlarla siz de kazanın.

443 Ranheim – Brann iki takımın son 5 maçı 2.5 alt bitmiştir. 2.5 alt bu maçta da skor bolzulmayarak devam edecektir.

444 Viking – Stabaek mücadelesin de iki takımın son 4 karşılaşmasın da 2.5 gol üstü bittiği görülmekte, bu karşılaşmada banko maç olarak baktığımız 26 Haziran 2019 oynanacak maç’ta yüksek skorlu maç olacaktır.

445 Uganda – Zimbabve mücadelesinde iki takımda zorlu bir savunma hattına sahip savummaları lna oynadıkları oyundan daha çok önem veriyorlar. Bu maç’ta iddaa skor bozulmayacaktır,ilk yarı yine berabere bitecektir. iddaa da ideal oran ilk yarı sıfır gayet güzel oran degerlendirin.

451 Mısır – Demokratik Kongo iki takımda birbirlerine zıt takımlar oyun felseleri degişik ama Mısır son 4 maç’ta gayet güzel galibiyetler aldı. Mısır yoluna devam ediyor hiç durmadan takım olarak formdalar ve handikap oranı da güzel bir handikapla yenecektir yine.

 

26-Haziran 2019 iddaa tahminler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir