Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları Lig Lig İddaa

27 Eylül Banko Maçlardan Oluşan Banko Kupon

27 Eylül 2018 Perşembe günü oynanacak olan iddaa bültenindeki maçlar arasından 4 maça tahmin de bulunarak toplam 7,81 oranlı banko bir kupon hazırladık. 4 maçın 3’ün de Alt Üst iddaa seçenekleri tercih edilirken 1 maçta ise maç sonucu tahminin de bulundum. Günün en banko maçlarını tercih etmeye çalıştım. Umarım tahminlerim de yanılmam ve kazandırırım.

27 Eylül Perşembe 2018 Banko İddaa Kuponum  ( Serdar İLGİN )

GroningenTwente 661
Maç Sonucu – 1
Oran: 1.50
KalmarHacken 665
Alt Üst 2,5 Gol – Alt
Oran: 1.70
ValladolidLevante 669
Alt Üst 2,5 Gol – Üst
Oran: 1.75
EmpoliAc Milan 675
Alt Üst 2,5 Gol – Alt
Oran: 1.75
Toplam Oran : 7,81

banko maçlar


Bu akşam yeni iddaa bülteni yayınlanıyor. Perşembe akşamları yayınlanan hafta sonu bülteni için sitemiz de bir çok banko maçlardan oluşan banko kuponlar olacak. İddaa yazarlarımızın siz iddia severler için lig lig iddaa tahminleri ve yorumların da bulunarak haftayı kazançlı kapatabilmek adına kuponları hazırlarken çok zaman ayıracak. Unutmayın ki yazarlarımız öncelikle kendileri kazanmak isterler. Çünkü hazırladıkları kuponlara kendileri de para basarlar. İlk önce kendileri kazanmak isterler ve kazandıkların sizden daha çok mutlu olurlar.

Bu yüzden yeni yayınlanacak olan Bülten ile birlikte sitemizi ziyaret ederek iddaa tahmincilerimizin sizin için hazırladıkları banko maçlardan oluşan banko kuponları incelemenizi öneriyoruz.

Mutlaka haftayı kazançlı kapatabilmek adına Yazarlar kategorimizi takip edin. İddaabul.com bol şanslar diler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir