Kategoriler
Almanya Bundesliga iddaa Tahminleri Banko Maçlar Fransa Ligi İddaa Tahminleri Hazır Kuponlar Hollanda Ligi iddaa Tahminleri İddaa Tahminleri İddaa Yazarları İngiltere Premier Ligi İddaa Tahminleri İspanya La Liga İddaa Tahminleri İtalya Seri A İddaa Tahminleri Lig Lig İddaa Spor Toto Süper Lig

28-29-30 Eylül iddaa tahminleri Banko Maçlar

28 Eylül Cuma , 29 Eylül Cumartesi ve 30 Eylül Pazar Banko maçlardan oluşan banko kuponlarımızı görmeden sakın ama sakın iddaa kuponlarınızı hazırlamayın. Süper Lig, İngiltere Premier ligi, İspanya La liga, Fransa ligi, İtalya Seri A  ve benzeri ligler için hazırlayacağımız banko maçlardan oluşan banko kuponları inceleyerek sizde haftayı kazançlı kapatın..

Banko Tahminler

Alt-Üst,Kg Var Yok, Maç Sonucu, Handikaplı maç sonucu, ilk yarı ikinci yarı maç sonucu, TGS gol sayısı ve benzeri iddaa seçeneklerinden oluşan hazır iddaa kuponlarımız bu akşam ( 27 eylül ) saat : 21:00 itibari ile güncellenecektir.

28-29-30 Eylül iddaa tahminleri

Güncel iddaa tahminlerimiz ile Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri sizde hazırlayacağınız kuponlardan önce sitemizi ziyaret ederek iddaa tahmincilermizin hazırladıkları bir çok iddaa seçeneğinden oluşan kuponları inceleyin. Yazarlarımızın kuponlarını hazırlarken bir çok etkene dikkat ediyor. Sakat cezalı listesi, takımların form grafikleri, hava durumu ligindeki amacı ve diğer bazı etkenleri dikkate alarak hazırlanan güncel hazır iddaa kuponları iddaa tahminleri kategorimiz de bu akşam itibari ile yayınlanacaktır.

İddaabul.com olarak her hangi bir üyelik sistemimiz yok. Sitemize giriş yaptığınız da tüm yayınlarımızdan ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Bizleri takip ederek sizde artık iddaa’da kazanan taraf olabilirsiniz..

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir