Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

29 MAYIS İDDAA TAHMİNLERİ

Bugünkü iddaa tahminlerini,banko maçlar arasından en doğru istatistikler ve verilerle kazandırmak için banko kuponumu hazırladım sizler için.

435 – Arsenal Kiev – Karpaty Lviv mücadelesin de sıkı bir iddaa söz konusu 29 Mayıs iddaa tahminlerin de yer aldığı gibi puan cetvellerini son galibiyetlere baktığımızda, Arsenal Kiev rakibi karşışında işi bir hayli zor, Karpaty Lviv son aldığı galibeyetlerle 4 sıra önünde ve iddaa’lı bir çıkış yakaladi. Seçimim iki tarafdan da goller geleceği yönünde açık bir futbol izleyeceğiz.

404 -Turku – Haka mücadelesinde iddaa’sını sürdüren Turku son maçlarına bakarsak oynadığı yine aynı şekilde rakibi karşışında banko diyebilirim ve yine galibiyet alacaktır. Seçimim MS – 1’dir.

449 – Wacker İnnsbruck (Amt) – Liefering mücadelesinde Wacker İnnsbruck ilk yarıyı önde bitirecektir. Banko maç’larda yer aldığı gibi benimde favorimdir.

450 – Wattens- Austria Lustenau karşılaşmasında Wattens son iki haftadır oyuncuları dinlendirdiğinden,bu maç’ta iddaa’sını ve dinlenmiş oyuncularını çıkartarak galibiyeti alacaktır. Seçimim MS – 1’dir. Herkese Banko maçlar’ımız ve banko kuponlarımızla kazandırmaya devam ediyoruz iddaa da.

29 – MAYIS İDDAA KUPONU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir