Kategoriler
Banko Maçlar Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

29 Nisan 2018 Galatasaray Beşiktaş Tahmin

29 Nisan 2018 Pazar günü oynanacak olan Galatasaray – Beşiktaş derbisinin merak edilen tüm iddaa seçeneklerini analiz etmeye çalıştım..Umarım bu analizler sonucun da %85 başarı oranı yakalayabilirim..

Galatasaray Beşiktaş Tahmin

Galatasaray – Beşiktaş maçı 2,5 gol alt mı yoksa 2,5 gol üstümü biter ?

Hem Galatasaray hemde Beşiktaş için çok önemli bir mücadele. Beşiktaş deplasmanda oynayacak olsa da gol pozisyonlarına girmekte zorlanmayacaktır. Göllü bir mücadele bekliyorum… 2,5 gol üstü biter…

Galatasaray – Beşiktaş maçına KG var KG yok oynanır mı ?

Derbiye oynanacak en mantıklı iddaa seçeneklerinden biri diyebilirim. Derbi mücadelesin de karşılıklı gol seçeneği değerlendirilebilir..

Galatasaray – Beşiktaş maçın da ilk yarı 1,5 gol altı mı biter 1,5 gol üstümü biter ?

Derbinin gol tahminlerinde yanılacağımı düşünmüyorum.. Bol gollü bir mücadele beklediğim den ilk yarı da 1,5 gol üstü seçeneğini öneriyorum….

Galatasaray – Beşiktaş 3,5 gol  üstü mü biter 3,5 gol altı mı biter ?

Yukarıda da belirttiğim gibi maçın gollü geçmesini bekliyorum. 3,5 gol üstü seçeneği de yüksek oran arayan takipçilerime önerim….

Galatasaray – Beşiktaş maçının ilk yarı maç sonucu tahmini

G.Saray .Beşiktaş derbisinin ilk yarısının berabere bitmeyeceğini düşünüyorum.. Galasataray’ın ilk yarıyı kazanmaya daha yakın taraf olduğu görüşündeyim…

Galatasaray Beşiktaş derbisine oynananabilecek en mantıklı iddaa olarak KG var ve 2,5 gol üstü seçeneklerini öneriyorum….

Bol şanslar dilerim…

“29 Nisan 2018 Galatasaray Beşiktaş Tahmin” için 0 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir