Kategoriler
Şampiyonlar Ligi İddaa Tahminleri

3 Ekim Şampiyonlar Ligi Maçları

3 Ekim Şampiyonlar ligi maçları iddaa tahminleri ve iddaa yorumları. 3 Ekim 2018 Çarşamba günü oynanacak olan Şampiyonlar ligi maçlarına iddaa tahminlerin de bulunmadan önce iddaa yazarlarımızın Şampiyonlar ligine özel hazırladıkları banko maçlardan oluşan banko iddaa kuponlarını incelemenizi ve değerlendirmenizi öneriyoruz. Yazarlarımızın hazırladıkları bir çok hazır kuponu inceleyerek Şampiyonlar Ligine özel hazırlayacağınız kuponların kazanma olasılığı artacaktır.

3 Ekim Şampiyonlar Ligi Maçları

3 Ekim Çarşamba Şampiyonlar liginde 8 karşılaşma olacak. Bu 8 karşılaşmaya bir çok iddaa seçeneğinden oluşan kuponlar hazırlayacak olan yazarlarımız bir çok iddaa seçeneğini tercih edecek. Yazarlarımızın her biri farklı iddaa seçeneklerinden kuponlarını hazırlar. Maç sonucu, Alt Üst, Kg Var Yok, Handikaplı Maç sonucu, İlk yarı ikinci yarı maç sonucu, Çifte Şans maç sonucu, İlk yarı tahminleri, Toplam gol sayısı tahminleri ve benzeri bir çok iddaa seçeneklerinden oluşan hazır kuponlar ile Şampiyonlar ligini sizde bizimle beraber kazançlı kapatın. Yazarlarımızın şimdiden ( 30 Eylül PAZAR ) Şampiyonlar ligi maçlarına çalışmaya analiz etmeye başladılar…

Son dakika Şampiyonlar ligi maçlarına Sakat cezalı listesi, Maç kadroları ve değişen son dakika iddaa oranları bu sayfadan takip edebilirsiniz..

Galatasaray’ın Şampiyonlar ligi maçları

Şampiyonlar ligi günü bu sayfadan oynanacak olan tüm maçlar için tahmin ve yorum bulabilirsiniz. Yazarlarımızın maçları incelip analiz ederek hazırladıkları tahminleri ve yorumları siteye girmeye başladı. Maç sayısı çok olduğundan bu biraz zaman alacak.  Bu yüzden dolayı sitemizi takip ederek Şampiyonlar ligi maçlarına hazırladığımız banko maçlardan oluşan banko kuponları inceleyebilir ve siz de iddaa’da kazanan taraf olabilirsiniz…

3 Ekim Şampiyonlar liginde oynanacak maçlar

Lokomotiv Mosk – Schalke Tahmin
Paris St Germain – Kizilyildiz Tahmin
Atletico Madri – Club Brugge Tahmin
B.Dortmund – Monaco Tahmin
Napoli – Liverpool Tahmin
Porto – Galatasaray Tahmin
Psv Eindhoven – Inter Tahmin
Tottenham – Barcelona Tahmin

3 Ekim Şampiyonlar liginde oynanacak maçların iddaa oranları

 

Şampiyonlar ligi iddaa oranları

Şampiyonlar ligi maçlarını canlı izle. Şampiyonlar liginde oynanacak olan maçların tamamının canlı yayın linklerini maçlar başlamadan yarım saat önce bu sayfadan paylaşımını yapacağız. Google.com da saatlerce Şampiyonalar ligi maçlarını canlı izle yazarak aramanıza gerek kalmayacak….

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir