Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

31 Mayıs Banko maçlar

Sevgili iddaa severler.. U20 elemeleri başladığı için iddaa tahminlerinde yapılan yorumlar asılsız çıkabilir. U20 de Banko maçlar bile desek süpriz çikabiliyor iddaa’da. Bugünkü banko maçlar arasından iddaa’da seçtiğim maçlar dan sizlere güzel bir kupon hazırladım.

137 – Mali (U20) – Fransa (U20) mücadelesinde banko maçlar arasında favori olarak Fransa deplasman da olsa bile son galibiyetlerini geç dinamik hızlı kadrosu ile galibiyete yakın taraftır. Seçimim benim favorim iddaa da Ms-2 Fransa (U20)’dir.

139 – Sibenlk – Istra iddaa’da yer alsa da iki takımın son karşılaşmalarına bakarak açık bir futbol izleyecegimizi görüyorum buda biz KG VAR’a götürüyor. Banko seçimim KG VAR dır.

142 – Dinamo Bükreş – Voluntari son iki karşılaşmasın da galibiyeti gögüsleyen taraf iddaa da banko maçlar da kazandıran takım tabiki Dinamo Bükreş’tir. Favorim de iddaa’da bu yöndedir. Banko maçlar da kazandıran takım’dır.

148 – Athlone – Limerick iki takımda arasında son 5 maç ve banko iddaa tahminlerin de kazandıran taraf Limerick olmuştur. İstatistikler veriler doğrultusunda dinamik hızlı oyuncularıyla yine galibiyeti alacaktır. Seçimim Limerick’ten yanadır. Banko kupon’u ister bu şekilde,ister seçerek ekleyerek kazancınıza kazanç katabilirsiniz. Kazandırmaya devam ediyoruz.

31 Mayıs Banko kuponlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir