İddaa Tahmin / Banko Maçlar / 6 Haziran Banko Maçlar

6 Haziran Banko Maçlar

Sevgili iddaa severler.. Ramazan bayramınız öncelikle mübarek olsun herkese iyi bayramlar dilerim.

Bugünkü iddaa tahminleri arasından  Banko Maçlar ve Banko kuponlar sizler için en iyi istatistik form durumlarına göre analiz edilerek Banko kuponumuz hazırlanmıştır. 6 Haziran İddaa Tahminleriyle kazandırmaya devam ediyoruz.

442 Andorra (U21) – Kosova (U21) iki takım arasında ciddi bir güç farkı var ,bu mücadeleyi yine Kosova (U21) Takımı alacaktır. Galibiyeti bulan taraf banko maç’larda Kosova olacaktır.

102 Hollada -İngiltere iki takım daha önceki mücadelerinde olduğu gibi yine karşılıklı gol bulacaktır. Favrorim KG VAR’dır.

446 Atletico Go – Guarani Sp maçında iki takımda son 6 maçlarında ki istatistiklerine ve form grafigine bakıldığında açık maç oynamışlar. Banko maçlar da yine iki takımda iddaa da gol bulacaktır. Favorim KG VAR.

447 Santos – Atletico Mg mücadelesin de galibiyete yakın olan taraf iddaa da Santos’tur. Galibiyetleri ve form grafiği ayrica genç dinamik kadrosu ile seçimim MS – 1′ dir. İddaa severler bu kupona ekleme yaparakta oynayabilirsiniz. Banko maçlar ve Banko kuponlarla kazandırmaya devam ediyoruz.

6 Haziran Banko kuponu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir