Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

8 Haziran İddaa Tahminleri

Her gün kazandırmaya devam ediyoruz. İddaa tahminleri arasından seçtiğimiz Banko maçlardan oluşan Banko kuponlarla kazandırmaya devam ediyoruz.

115 Hırvatistan – Galler mücadelesinde Hırvatistan bu mücadelede kaybetme riski olmadığı gibi galibiyete çok ihtiyacı var. Ev sahibi olarak bir adım önde görüyorum ve kendi sahasında Banko maçlar arasına girdiği gibi favorim de Hırvatistan’dır. Ms-1

116 İzlanda – Arnavutluk maçın da iddaa tahminlerinde, Son yıllarda çıkışlatla dikkatleri kendine çeken İzlanda takımı Andorra galibiyetiyle başladıktan sonra Fransa galibiyetiyle döndü. Maçın 2.5 Altı skorla biteceği yönünde banko maçlar da favorim 2.5 Alt’tır.

119 Estonya – Kuzey İrlanda mücadelesinde bu iki takım mart ayında İzlanda sahasında Banko maçlar arasında yer alarak Ada sahasında kazanan ekip Ada takımı olmuştu. Estonya evinde daha zor gol yiyen takım 2 gol beklemiyorum. Bu banko maç’ta 1.5 Alt favorimdir.

177 Shamrock Rovers – Derry City iki takım da daha önceki mücadeleleri göz önüne alınırsa ev sahibi takım galibiyete daha yakın görmekteyim favorim Ms-1

Kazandırmaya her gün iddaa tahminlerinde banko maçlar ve banko kuponlarla devam ediyoruz. Popüler kuponlarla sizde kazanın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir