Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

9 Haziran İddaa tahminleri

İddaa tahminleri ile kazandıramaya devam ediyoruz. Her gün banko maçlar arasında seçilen Banko kuponlar sizler için hazırlanıyor.

Bugünkü kuponumuzda iddaa tahminleri arasından seçilen banko maçlarla sizlerde kazanabilirsiniz. Kuponumuzu oynamayi unutmayın. Sizlerle beraber banko maçlarla kazanmaya devam ediyoruz.

212 İsviçre – İngiltere mücadelesinde Uluslar Lig’inde üçüncülük maçı oynanacak. İngiltere böyle maçlara konsantre olabiliyor. İsviçre’yi mağlup ederler. Favorim banko maç’ta Ms-2

217 Dalkurd – Halmstad mücadelesin de iki takımda rotasyonlu oynadığı için KG VAR ideal seçimler arasında banko maçlar da oran itibariyle yüksek görünüyor. Iki takımda iddaa’lı KG VAR olacaktır.

221 A.B.D -Venezuela mücadelesin de A.B.D takımı genç dinamik oyuncu kadro ile banko maç olarak göz önüne geldiği gibi ev sahibi olarakta avantajlı konumda galibiyeti iddaa da A.B.D takım olarak alacaktır.

222 Numancia – Las Palmas mücadele eden iki karşı rakip takımdır birbirine karşı genellikle oynadıkları oyunlarda son dönemlerde galibiyet form istatistik grafiklerine bakıldığında MS-1 ev sahibi takım galibiyete daha yakındır. Favorim ev sahibi takım.

09 Haziran Banko Maçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir