Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları Lig Lig İddaa Şampiyonlar Ligi İddaa Tahminleri

9 Nisan Şampiyonlar Ligi tahminleri

9 Nisan Salı Şampiyonlar Ligi iddaa tahminleri ve iddaa yorumları.

Şampiyonlar liginde yarın ( Bugün ) oynanacak olan Liverpool – Porto ve Tottenham   – Manchester City maçlarına tahminde bulunmadan önce yazarlarımızın bu maçlar için analizlerini incelemenizi ve değerlendirmenizi öneriyoruz.

Liverpool – Porto Maçı iddaa Tahmini ve iddaa yorumu

Porto takım ne kadar avantajlı bir skor ile İngiltereye dönmek istese de bu güce sahip değiller. Sahasında seyircisi önünde etkili futbol oyanan Liverpool avantajlı bir skor elde etmek adına maçın ilk dakikalarından itibaren üstünlüğü ele alacaktır ve erken bulacağı gol ile maçı farklı kazanmaya gider. Porto’nun Liverpool’dan puan alma şansını neredeyse imkansız görüyorum. Handikaplı Liverpool galibiyeti her kupon da olmalı.

Tottenham -Manchester City Maçı iddaa Tahmini İddaa Yorumu

İngiltere Ligin’de Şampiyonluğun en büyük adayı Manchester City deplasman da Tottenham karşısın da favori gösterilmiş olsa da bu maçın onlar için o kadar kolay geçmeyeceğini düşünüyorum. Şampiyonlar liginde tutu geçen taraf City olabilir  bu eşleşmenin ilk ayağın da avatajlı bir skor elde edemezler diye düşünüyorum. Tottenham saha avantajını kullanarak en az beraberlik çıkarabilecek güçte. bu maça 1,75 oran 1,0 çifte şansı öneriyoruz.

Liverpool – Porto (+1) 429
Maç Sonucu (H) – 1
Oran: 1.50
Tottenham (+1) – Manchester City 430
Maç Sonucu (H) – 1
Oran: 1.75
Toplam Oran 2,63

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir