Kategoriler
Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

Amk Spor İddaa Eki Kuponları

17-18-19 Ağustos tarihleri arasında oynanacak olan futbol maçlarına Amk Spor gazatesi iddaa eki yazarlarından Emre Bayraktar ve Olcay Şahin 3’er kupon hazırladı. Banko maçlardan oluşan banko hazır iddaa kuponlarını inceleyerek hazırlayacağınız iddaa kuponları ile haftayı kazançlı geçirebilirsiniz. Hafta sonu için hazırlanmış güncel iddaa tahminleri ile sizde artık iddaa‘da kaybetmeye son diyin..

17-18-19 Ağustos Emre Bayraktar Kuponu ;

Amk Spor Gazetesi iddaa eki tahmincilerinden Emre Bayraktar, bu hafta sonu iddaa bülteninde yer alan maçlar arasından 2 banko kupon ve birde sürpriz kupon hazırlayarak haftayı kazançlı kapatmayı hedefliyor. Kuponlarına olan her zamanki güveni bu  hafta da eksilmemiş. Yine kuponlarına %90 güven oranı veren Emre Bayraktar’ın hazırlamış olduğu bu 3 kuponu incelemenizi ve değerlendirmenizi öneriyoruz. İddaa tahminleri takip eden binlerce iddaa sever gibi siz de artık iddia’da devamlı kaybetmeye son verin…

 

Emre Bayraktar kuponları

17-18-19 Ağustos Olcay Şahin İddaa Tahminleri

Amk SPor gazetesi iddaa eki yazalarından Olcay Şahin siz iddia severler için 3 banko kupon hazırladı. Hafta sonu güncel iddaa tahminlerinden oluşan bu 3 kuponu inceleyerek değerlendirmenizi öneriyoruz.

Diğer hazır iddaa kuponları için iddaa tahminleri kategorimizi ziyaret ediniz…

olcay şahin kuponları


Fotomaç iddaa, Fanatik iddaa ekleri yazaları ve diğer iddaa tahmincilerimizin hazırladıkları, Alt üst, maç sonucu, gol var , handikaplı maç sonuçları, çifte şans ve benzeri iddaa seçeneklerinden oluşup hazırlanmış hazır iddaa kuponlarımızı da inceleyerek hazırlayacağınız iddaa kuponlarınızının kazanma şansının her zamankinden daha yüksek olacağını unutmayın….İddaabul.com bol şanslar diler.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir