Kategoriler
Banko Maçlar

Bein Sport Frekans Ayarları Galatasaray L.Moskova izle

Galatasaray ile Lokomotiv Moskova Şampiyonlar Ligi D Grubu ilk maçında karşı karşıya gelecek. Futbolseverler tarafından merakla beklenen karşılaşmanın hangi kanalda yayınlanacağı sorusu yanıt buldu. Peki, Galatasaray Lokomotiv Moskova maçı hangi kanalda, ne zaman, saat kaçta? İşte Galatasaray – Lokomotiv Moskova maçının detayları…

GALATASARAY LOKOMOTİV MOSKOVA MAÇI HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Galatasaray ile Lokomotiv Moskova bu akşam 22.00’da Türk Telekom stadında karşı karşıya gelecek. Bu karşılaşmayı İtalyan hakem Gianluca Rocchi yönetecek. Karşılaşma beIN Sports Haber ve HD 1 şifresiz naklen yayınlanacak

“GALATASARAY’IN GELMESİNİ İSTEMEZLERDİ”

Lokomotiv Moskova Şampiyonlar Ligi’nde 14 yıl sonra mücadele etmenin heyecanını yaşarken temsilcimiz Galatasaray’ın da bu maçtan nasıl bir skor elde edeceği merakla bekleniyor. Lokomotiv Moskova, UEFA Şampiyonlar Ligi’nde en iyi derecesini 2003-2004 sezonunda son 16 turuna çıkarak elde etti. Moskova temsilcisi, 2003-2004 sezonunun ardından 14 yıl sonra UEFA Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek.

UEFA ŞAMPİYONLAR LİGİ TÜRKİYE’DE HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

BeIN Sports tarafından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“UEFA Şampiyonlar Ligi Türkiye yayın haklarına ilişkin görüşmeler, döviz kurunda yaşanan suni dalgalanmaların etkisiyle ne yazık ki halen devam ediyor. UEFA Şampiyonlar Ligi’nin heyecanını yaşatabilmek için her türlü fedakarlığı göze alarak yürüttüğümüz bu görüşmelerde, yayın haklarını elinde bulunduran aracı kuruluş ile karşılıklı mutabakat henüz sağlanamadı.”

Öte yandan yapılan açıklamada, futbolseverlerin karşılaşmayı izleyebilmesi için bu maça özel olarak yapılan anlaşma çerçevesinde, müsabakanın bu akşam saat 22.00’de beIN SPORTS HABER HD ve beIN SPORTS HD1 kanallarından naklen ve şifresiz yayınlanacağı bildirildi.

beIN SPORT FREKANSI

beIN Sport Haber kanalında Galatasaray – Lokomotiv Moskova maçını şifresiz olarak izlemek isteyenler maçın yayınlanacağı beIN Sport Haber kanalının frekansını araştırıyor.

İşte beIN Sport Haber frekansı:

Uydu: Türksat 4A
Frekans: 12379
Sembol Oranı: 30000
FEC: 3/3
Polarizasyon: Horizontol (Yatay)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir