9 Mayıs Cumartesi
İddaa Tahmin / Banko Maçlar / Fenerbahçe Antalya iddaa Tahmini

Fenerbahçe Antalya iddaa Tahmini

23 Nisan Pazartesi günü sahasında Antalyaspor‘u ağarlayacak olan Fenerbahçe‘yi , Şampiyonluk yarışında puan kazanan rakiplerinin gerisine düşmemek adına mutlak 3 puan alması gereken bir 90 dakika bekliyor. Lider Galatasaray’ın 1 maç eksikle 6 puan gesinde bulunan Fenerbahçe 3 puan alarak aradaki 3 puan farkı korumak isteyecektir. Rakiplerinin puan kaybetmesini beklemekten başka çaresi olmayan Fenerbahçe kalan tüm maçlarını kazanmak ve Şampiyonluk yarışından son haftaya kadar kopmak istemeyecektir.

Fenerbahçe, taraftarlarına iyi bir sezon yaşatmış olmasalar da ligin son haftalarına girerken Şampiyonluk ümitlerinin doğması ile taraftarlar arasında bir hareketlilik oldu… Sezon boyunca taraftarların maçlara ilgi göstermemesinden çok net anlaşılıyorki oynanan futboldan memnun değiller.  Tüm bu olumsuzluklara rağmen Şampiyonluk umutları doğan Fenerbahçe taraftarlarının bugün oynanacak olan Antalya maçına ilgi göstermesini bekliyorum…

Hafta içi oynanan ve saha olayları yüzünden ertelenen Beşiktaş maçının moral bozukluğu, Antalya maçında sahaya yansımayacaktır. Bu karşılaşma da motivasyon eksikliği yaşayamayacak olan Fenerbahçe’nin rahat bir galibiyet alacağı kanaatindeyim. Farklı bir galibiyet beklediğim bu karşılaşmaya iddaa severler 1 handikap yada 3,5 üstü gol seçeneklerini de değerlendirebilir.

Küme düşme hattında bulunan Antalyaspor‘un mutlak puan alması gereken bir karşılaşma olsa da, Şampiyonluk yarışında bende varım diyen Fenerbahçe‘den puan alması  mümkün gözükmüyor.

Tahmin :  1 Handikap Fenerbahçe Galibiyeti
Tahmin : 2,5 gol üstü

Tahmin : 3,5 Gol Üstü
Tahmin : Fenerbahçe ilk yarı kazanır ikinci yarı kazanır

Kuponların da isteyen istediği şekilde  yukarıdaki sonuçlara yer verebilir.. Oran yükseltmek isteyenler 3,5 gol üstü yada ilk yarı ikinci yarı FENERBAHÇE galibiyetini deneyebilir…

Yorum yok

  1. iyi bir yorum olmuş skor 3-1 oldu… Başarılarının devamını diliyorum ersen karabulut

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir