4 Ocak Pazartesi
İddaa Tahmin / İddaa Tahminleri / Hafta sonu Güncel iddaa tahminleri
rakipbahis

Hafta sonu Güncel iddaa tahminleri

gunun banko tahminleri

17-18-19-20 Ağustos Günleri yayınlanacak olan iddaa bülteninde yer alan maçlar arasından iddaa tahmincilerinin hazırladıkları banko kuponlardan oluşan banko hazır iddaa kuponlarını yarın öğlen yayına alacağız.
Kuponlar güncellendi. İddaa kuponları hazırlandıkça yayınlamaya devam edeceğiz…

Fotomaç iddaa eki yazarı Barış ERTÜL’den Amk Spor idda eki tahmincilerinden Emre Bayraktar ve Olcay Şahin iddaa kuponları hazırladı. İDDAA TAHMİNLERİ kategormizi ziyaret ederek güncel kuponları inceleyebilirisiniz…

Fotomaç, Fanatik ve Amk Spor gazetelerinin iddaa eklerinde kuponlarını paylaşan Can Tongo, Barış Ertül ve Juan kaan başta olmak üzere diğer iddaa yazarlarının hazırladıkları 17-18-19-20 Ağustos tarihlerine ait iddaa kuponlarını takip ederek kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

17 Ağustos Cuma 18 Ağustos Cumartesi 19 Ağustos Pazar ve 20 Ağustos Pazar günlerine ait hazır iddaa kuponlarımızı inceleyerek hazırlayacağınız iddaa kuponlarınızın kazanma şansı daha yüksek olacaktır. Hazır kuponları analiz ederek arasından seçeceğiniz maçlar ile hazırlayacağınız kuponların başarı oranı mutlaka daha yüksek olacaktır.

Alt Üst, Kg var yok, Çifte Şans, maç sonucu ve benzeri iddaa seçeneklerinden oluşan onlarca hazır kuponlar ile yarın öğlen saatlerinden itibaren sizlerleyiz. İddaabul.com’u takip ederek sizde artık iddaa’da kazanabilirsiniz.. iddaabul2.com bol şanslar diler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir