Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları Lig Lig İddaa

İlk Yarı Sıfır Severler Bu Maçları Görmeden Kupon Yapmasın

Bazı takımlar oyun formatı gereği ilk yarı pas yaparak ve karşı takımın oyununu anlamaya çalışarak ve oyun kurarak maça başlıyorlar.Bu takımlarında ilk yarıları genelde gol bulmaları zor oluyor hatta pozisyon bile bulamayarak ilk yarı beraberlik ile sonuç buluyor.

Türkiye Spor Toto Süper Lig‘inde,Rusya Premier Lig‘i,Norveç 1. Lig,Fransa Ligue 1,Türkiye Spor Toto 1. Lig,Yunanistan Süper Lig bu şekilde oyun oynayan takımlar ağırlıklı.Bende 03 Kasım Cumartesi iddaa Bültenindeki ilk yarı beraberlik ile sonuçlanabilecek maçların analizlerini yapacağım.

Las Palmas-Deportivo La Coruna

Ev sahibi ekip İspanya 2.lig’inde 5 sırada yer alırken bu sene lig 2 için kötü başlangıç yapmadı.Evlerinde oynadıkları maçlarda namağlup olarak ilerliyorlar.Deportivo La Coruna bu sezon, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 4 maçta 3 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. Ev sahibi bu sezon kendi sahasında, ligin ilk 6 sırasında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. İki takım arasında oynanan son 3 maçta takımlar 2 kez ilk yarıları berabere tamamladı.Benim tercihim bu maçın ilk yarı az pozisyonla golsüz biteceğidir.

Maç Kodu:408

Maç Saati:03 Kasım Cumartesi 22:30

Maç Tahmini:İlk Yarı Sonucu Beraberlik-1.60

Cean-Rennes

Fransa Ligue 1. Lig‘inde mücadele eden iki takım.İki takımda bu sene geçen seneki performanslarından çok uzak.Aralarında oynadıkları son 10 resmi maçın 8’i ilk yarı beraberlik ile sonuçlanırken 6’sı 0-0 sonuçlandı.Bu maçtada ilk yarıda gol çıkacağı zor görünüyor.Tercihim ilk yarının beraberlikle sonuçlanacağı.

Maç Kodu:126

Maç Saati:03 Kasım Cumartesi 22:00

Maç Tahmini:İlk Yarı Sonucu Beraberlik-1.65

Levadiakos-Larisa

Yunanistan Süper Lig‘inde mücadele eden iki takımın ligde bu sene kümede kalmak için savaşacağı gözüküyor.Ev sahibi ekip 8 haftada 3 puan toplayarak 16 takımlı ligde 15. sırada yer alıyor.Deplasman ekibi ise 7 puanla 11. sırada yer alıyor.Aralarında oynadıkları 10 resmi maçın 5 i ilk yarı golsüz ve beraberlik ile sonuçlanmış.Bu maçtada düşüncem ilk yarı gol çıkması zor.

Maç Kodu:389

Maç Saati:03 Kasım Cumartesi 20.30

Maç Tahmini:İlk Yarı Sonucu Beraberlik-1.65

Panionios-Panotilakos

Orta sıralardan yer alan iki takımın mücadelesini seyredeceğiz.Yunanistan Süper Lig’nin ne kadar kısır bir lig olduğunu biliyoruz.Bu maçtada beklendim gol sayısının az olacağı.Fakat 2,5 gol atı oynamaktansa ilk yarı beraberlik çıkan istatisliklerden bana daha yakın geliyor.Panionios bu sezon, ligin orta sıralarında yer alan takımlara karşı oynadığı 3 maçta 2 kez ilk yarılar berabere tamamlandı. İki takım arasında, ev sahibi takımın sahasında oynanan son 4 maçta takımlar 3 kez ilk yarıları berabere tamamladı.Bunları göz önünde tuttuğumuzda ilk yarı gol çıkmasının zor olacağını maçın ilk yarısı orta saha mücadelesi şeklinde geçeceğini düşünüyorum.

Maç Kodu:353

Maç Saati:03 Kasım Cumartesi 18:30

Maç Tahmini:İlk Yarı Sonucu Beraberlik-1.70

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir