4 Ocak Pazartesi
İddaa Tahmin / Haberler / İlkay Gündoğan; kendimi tuvalete kitledim…
rakipbahis

İlkay Gündoğan; kendimi tuvalete kitledim…


İlkay Gündoğan Maçtan sonra kendimi tuvalete kitledim…

Mesut Özil ile birlikte ırkçılık tartışmasına maruz kalan İlkay’ Irkçılık tartışmaları için açıklamalar da bulundu …

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Fotoğraf çektirdikten sonra hedef haline gelen Özil ve Gündoğan zor günler yaşadı.Bu zor günlere dair Gündoğan açıklamalarda bulundu …

Sporx’in Alman basınından aktardığı habere göre Gündoğan, fotoğraf olayından sonraki gelişmelerin kendisini endişelendirdiğini söyledi.

“27 yaşındaki kişisel olarak bir dönemi atlatabilmek önemli. Son yıllarda sakatlığım sebebiyle milli takımdaki birçok güzel anı kaçırdım. Bu sebeple milli takıma borçlu hissediyorum. Ne yazık ki Dünya Kupası büyük başarısızlıktı. Almanya için oynamaktan gurur duyuyorum. Şans verildiği sürece devam etmemek için bir neden göremiyorum” diyen Gündoğan, şöyle devam etti:

“Milli takımı bırakmayı düşünmedim. Fotoğraf olayından sonraki gelişmeler beni endişelendirdi. Birçok kişi tarafından saldırıya uğrarsanız, kendi taraftarınız tarafından kötü tepki görürseniz ve bir Alman politikacı tarafından hakarete uğrarsanız endişelenirsiniz. Ama kaçmak istemiyorum. Bu durumla yüzleşmek istiyorum. Islıklanmam benim için çok zordu. Hayatımın sonuna kadar bunu unutmayacağım. Maçtan sonra kendi tuvalete kitledim ve 10 dakika boyunca nefes aldık. Kızgınlık, hayal kırıklığı ve üzüntü vardı. Ama hayattaki zor anların üstesinden gelmek gerekiyor. Onunla yüzleşmek istedim ve gelecekte de bunu yapmak istiyorum.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir