4 Ocak Pazartesi
İddaa Tahmin / Banko Maçlar / Şampiyonlar Ligi Maçlarına Dikkat !
rakipbahis

Şampiyonlar Ligi Maçlarına Dikkat !

Şampiyonlar liginde 2 Ekim Salı ve 3 Ekim Çarşamba günü 16 maç oynanacak. Salı günü 8 ve Çarşamba günü 8 maç olarak 2 gün oynanacak . 3 Ekim Çarşamba günü oynanacak maçlar arasında temsilcimiz Galatasaray’ın Porto deplasmanın da oynayacağı maçı’da var.

Porto Galatasaray Maçı Hangi Kanalda ?

Ne yazık ki bu sene çok rastladığımız yayıncı kuruluş sorunu yine yaşanacak. Porto deplasmanın da oynayacak Galatasaray maçını canlı olarak yayınlayacak yayıncı kuruluş hala belli değil. Sanırız ki yine maç saatine dakikalar kala yayıncı kuruluşun ismi belli olacak.

Şampiyonlar ligi riskli maçlar

Şampiyonlar Ligi maçlarına iddaa yapmadan önce sizlere bir kaç önerimiz olacak.

Öncelikle iddaa kuponlarınızı alelacele hazırlamaktan kaçının. Şayet misli kuponlar oynayacaksanız maçları analiz etmenizi ve değerlendirme yaptıktan sonra kuponlarınızı oluşturmanızı öneriyoruz. Özellikle bugün ve yarın oynanacak olan maçlarda favori gösterilen takımların maç sonucu iddaa seçeneklerinden uzak durmanızı öneriyorum…

Barcelona Tottenham‘ı yenemeyebilir, Unitet Valencia‘ya puan kaybedebilir, Juventus 2 handikapı aşamayabilir, Cska Real Madrid maçının 3,5 gol üstü favori gösterilmiş bu maç 2,5 Gol Alt bile bitebilir. Liverpool Napoli deplasmanından eli boş dönebilir..

Bu maçlara dikkat etmenizi öneriyoruz. Çok riskli bir bülten. Favori takımların maçlarına dikkat etmenizi ve düşük oranlardan misli kuponlar oluşturmanızı tavsiye etmiyoruz.

Yukarı da isimleri yazdığım takımların hepsi en çok iddaa oynanacak maçlar. Ve bu maçlar neredeyse kupon oluşturan herkesin kuponların da olacak maçlar. Yapmış olduğumuz analizler sonrasında bu karşılaşmalarından bir çoğun da favori takımlar rakiplerine karşı üstünlük sağlayamayacaklar. Ya favori gösterilen maç sonucu iddaa oranlarından, yada gol adedi favori gösterilen iddaa oranlarından ters köşe olabiliriz. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz maçları iyi analiz edin. Özellikle yüksek miktarda iddaa yapan takipçilerimizi şiddetle uyarıyoruz. Şampiyonlar ligi maçlarına dikkat edin…

Uzman yazarlarımızdan Serdar İLGİN Şampiyonlar Ligin’de salı günü oynanacak olan maçlarından tamamına yorumda bulundu. Hazır kuponlar kategorimizi ziyaret ederek yazarımızın Şampiyonlar liginde oynanacak olan maçlar hakkındaki tahminleri inceleyebilirsiniz..

Yorum yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir