Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları Lig Lig İddaa Şampiyonlar Ligi İddaa Tahminleri

Şampiyonlar Ligi Tahminleri 12 Mart

12 Mart Salı günü Şampiyonlar Liginde oynanacak olan maçlar için tahmin de bulunduk. Yazarlarımızın ortak analizleri sonrasında hazırladığımız iki maçtan oluşan bu kuponu değerşendirmenizi öneriyoruz.

İspanya’da oynana ilk maçta A.Madrid Juventus karşısın da 2.0 galip gelmiş ve tur için avantaj elde etmişti. Spor camiası bu şekil yorumlamıştı. Fakat yazarlarımız bu skorun Madrid için çok büyük bir avantaj olmayacağı yönünde. Juventus sahasında çok etkili futbol oynayan bir ekip. Şampiyonlar ligi onlar için önemli. Seyirci avantajı kullanarak turu geçen taraf  Juventus olacaktır. İlk maçta alınan 2,0 lık mağlubiyeti aşabilmeleri için handikap yapmaları şart. Bu yüzden Juventus’un handikaplı galibiyetini öneriyoruz.

Almanya‘da oynanan ilk karşılaşmayı zor da olsa 3-2 kazanması bilen City sahasında Schalke‘yi rahat yenecektir. İddaa +7 oranını 8,50 olarak belirlemiş. Şampiyonlar liginde oynanacak olan bir maç için +7 oranının bu kadar az çıkması enteresan. Schalke ilk maçta gerçekten de iyi futbol oynadı. neredeyse maçı kazanacaklar derken 3-2 kaybetseler de genel olarak oynadıkları futbol iyiydi. City  bu sever işi erkenden bitirmek isteyecektir ve bulacağı erken goller ile farka gidecektir. City için çok rahat bir maç olacağı kesin gözüküyor. Bol goollü bir maç bekliyoruz. +7 gol denenebilir.

Juventus – Atletico Madrid (+1) 188
Maç Sonucu (H) – 1
Oran: 2.35

Manchester City – Schalke 04 189
Toplam Gol – 7+
Oran: 8.50
Toplam Oran :19,98

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir