Kategoriler
Banko Maçlar Günün Banko Maçları Hazır Kuponlar İddaa Tahminleri İddaa Yazarları

Uefa Avrupa VE Şampiyonlar ligine özel

14 Ağustos 2018 Salı günü iddaa bülteninde yer alan maçlar arasından en banko maçlar tercih edilerek hazırlanacak kuponlar bu gece yarısı yayınlanacaktır. Fotomaç, fanatik ve Amk Spor iddaa tahmincilerinin hazırladıkları banko maçlardan oluşan banko şampiyonlar ligi hazır iddaa kuponlarını incelemeden iddaa kuponlarınızı hazırlamayın….

KUPONLAR GÜNCELLENMİŞTİR..

Fanatik iddaa eki yazarı Can TONGO‘nun hazırlamış olduğu 3 banko maçtan oluşan 4,91 oranlı kuponu incelemek için aşağıdaki linke tıklayın..

Can Tongo 14 Ağustos Banko Kuponu için TIKLAYIN
Juan Kaan 14 Ağustos Banko Kuponu için TIKLAYIN

şampiynlar ligi tahminleri yorumları
Can tongo, Juan Kaan, Barış Ertül, Barış Dinçarslan, Serdar İLGİN ve diğer iddaa tahmincilerinin hazırladıkları Şampiyonlar ligine özel hazır kuponları inceleyerek kazanma şansınızı arttrabilirsiniz..

14 Ağustos 2018 Salı günü oynanacak olan Fenerbahçe Benfica maçının iddaa yorumlarını ve iddaa tahminleri  banko maçlar kategorimizi takip ederek inceleyebilir ve banko kuponlarınızı hazırlamadan önce fikir sahibi olabilirsiniz. İddaa yazarlarının hazırladıkları kuponlar ile sizde artık kaybetmeye son diyin…

Güncel kuponlar bu gece yarısı yayınlanacak. İddaa Aceleye gelmez.. Hepimize şimdiden bol şanslar diliyorum. Umarım iyi bir hafta içi geçiririz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir